ساجد نیوز : نشست گلستانیهای مقیم پایتخت با حضور آیت الله نورمفیدی برگزار شد

  • PDF

به گزارش ساجدنيوز به نقل از روابط عمومی  دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان؛ آیت الله نورمفیدی در این گردهمایی با اشاره به خاطرات دوران انقلاب  گفت: ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ و روز بازگشت حضرت امام خمینی و در واقع اولین قدمهای ایشان در منطقه ۹ مقارن با پیروزی انقلاب اسلامی شد.

نشست آیت الله نورمفیدی با گلستانیهای مقیم تهران

وی افزود: در این روز از شهرستان گرگان جمعیت زیادی به استقبال حضرت امام (ره) آمده بودند و با استقرار در حریم مسجد لرزاده در فرودگاه مهرآباد منتظر ایشان بودیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به داشتن خلوص نیت در امور اشاره کرد و گفت: قبولی و صحت کارها منوط به خلوص نیت است علاوه بر قربت ، خلوص نیت هم می خواهد اما این کافی نیست ، با دیدن رساله ها به این نکته می رسید که علاوه بر قربت خلوص نیت نیز مهم است ، یعنی فقط برای خدا و بهترین محور و مکانیزم در این راه توحید و خلوص نیت است.

آیت الله نور مفیدی ادامه داد: انبیا ء در مقابلشان حکما و فلاسفه بودند ، اما چرا  اینها پیرو پیدا نکردند و دلیل اینکه مردم به انبیا دل می دهند این بوده که آنها منادی ایمان بودند منادی توحید بودند و حرکتشان رنگ خدایی داشت.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: مجموعه گلستانیها با برگزاری چنین جلسات مذهبی ، تبلیغ و ترویج دینی می کنند و با استفاده از انسانهای اهل دل و معنا می توان روز به روز ،ایمان قوی تری پیدا کرد.

وی تصریح کرد: با همکاری و تعامل مسئولینی که در مرکز هستند برای توسعه استان تلاش شود و هر قدمی را در این راستا بردارند.

آیت الله نورمفیدی در پایان با تشکر از دکتر متکی وزیر امور خارجه دولت قبلی و تمامی کسانی که در برگزاری این گردهمایی تلاش و کوشش کردند ، گفت:  امیدواریم تمامی این پیگیریهای به توسعه استان در تمامی ابعاد ختم شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به مدیریت جهادی در مجموعه شهرداری تهران و حضور موثر دکتر قالیباف در راس مجموعه نیز اظهار داشت: از زمانی که دکتر قالیباف فرمانده لشکر ۲۵ کربلا و فرمانده سپاه استان مازندران بود با وی آشنا هستم و می توان گفت که شهردار تهران آبدیده انقلاب اسلامی است.


شما در این صفحه هستید :